Hra

Vychutnejte si jakýkoliv závod 

V deskové hře Arrivée najdete vše, co si dokážete v silniční cyklistice představit. Dramatické souboje o nejcennější trikoty v těch největších cyklistických závodech jako je Tour de France, Giro d'Italia nebo třeba La Vuelta. Bojujte v samostatných klasikách nebo se rovnou pusťte do velkých Grand Tour s 21 etapami. A pokud Vám ani to nestačí, sestavte si vlastní etapu nebo celý závod.

Tady půjde o čas. Doslova! 

Věřte nebo ne, i v deskovce můžete závodit o čas. V etapových závodech je přece čas to nejdůležitější. Vytvořte si dostatečný náskok před soupeři a udržte jej až do cíle nebo naopak šlápněte do pedálů a dožeňte toho, kdo Vám unikl. V cíli se počítá každá vteřinka. Stopky nebudou třeba, hra má dokonalý mechanismus na počítání času a vy tak nemusíte nikde lovit časomíru.

Jste rozený vrchař nebo raději ten nejrychlejší?

Sestavte si svůj dokonalý tým, který Vás dovede k vytouženému cíli. Chcete být první, kdo protne cílovou pásku v hromadném sprintu nebo chcete vystoupat na nejvyšší horu přede všemi ostatními? Ať už Vám vyhovuje cokoliv, pokud chcete uspět, budete potřebovat celý tým. Zvolte tu správnou strategii a dosáhněte na vítězství.

Nepřízeň počasí Vás nesmí zastavit

To poslední, co při svém mnohakilometrovém úniku potřebujete je prudký déšť a silný protivítr. Ale i to k cyklistice patří a pokud jste profesionál, musíte se s tím vyrovnat. Zahrňte do svých plánů i proměnlivé počasí a třeba Vám nakonec přijde vhod.

Co najdete ve hře? 

Když rozbalíte novou krabici, naleznete spoustu herních komponentů, které Vám poskytnou ten nejlepší cyklistický zážitek. Dostatek různých dílů silnic, abyste si mohli sestavit jak vzorové etapy, tak i své vlastní, figurky cyklistů a doprovodných vozidel, které navodí tu pravou závodní atmosféru, hrací karty Sprint/Únik, díky kterým budete rychlejší než soupeř, hrací kostku pro trošku toho adrenalinu, doplňkové žetony pro přehlednost a vyznačení prémií v etapě. Dále katalogy předpřipravených etap pro tři vrcholné grand tour - Tour de France, Giro d'Italia, La Vuelta -, unikátní (retro) CD s přiloženým packem Počasí a pravidly v mnoha jazycích (FRA, ITA, ESP, CZE, GBR, USA, GER, SVK, RUS, NED). Jako bonus jsou v pravidlech obsaženy dvě etapy Mistrovství světa.