Recenze

Stručně o Arrivée

Arrivée má za sebou dlouholetou historii a prožila si toho už opravdu hodně. Od prvního vydání v roce 2008 - tehdy ještě jako "Téte de la Course" - urazila pořádný kus cesty. Tenkrát byla zabalena v tubusu a obsahovala obrovské herní plány, které potěšily oko a srdce každého fanouška Tour de France a silniční cyklistiky. 

S vývojem hry ale přicházeli další a další novinky, přepracovaná pravidla a kompletně nový vzhled hry Arrivée. Ta se oficiálně vydala v roce 2011 a prodávala se nejen u nás, ale i ve Francii, Španělsku, Itálii, Německu, Holandsku a máme i zprávy o tom, že putovala až za Velkou louži, což nás jako autory velice těší. 

Hra se skvěle uvedla i na největším světovém veletrhu deskových her v Essenu, odkud si odvezla spoustu cenných zkušeností a nových fanoušků po celé Evropě. Na světoznámém webu deskových her boardgamegeek.com si stále drží hodnocení 7.7/10. Také doma si hra našla své příznivce a ze všech stran se na ni hrnula chvála. Arrivée si našla své místo a stala se tak součástí ceněných Českých deskových her.

Podívejte se na recenze

RECENZE 1  |  RECENZE 2  |  RECENZE 3  |  RECENZE 4

|